Kredyty hipoteczne

Złóż wniosek, my zadbamy o najlepsze możliwe warunki

Kredyt od 2% oprocentowania

Zapoznaj się z ofertą

Osiągnij marzenia o własnym mieszkaniu!

Zarejestruj się już teraz na bezpłatną konsultację z naszym doświadczonym Ekspertem Finansowym.

Bezpieczny kredyt 2% w programie pierwsze mieszkanie

Zadbaj o swoją przyszłość
Skontaktuj się z nami
Oferta

pomoc w uzyskaniu Bezpiecznego Kredytu 2%

badanie zdolności kredytowej

pomoc w wyborze najlepszej oferty

pomoc w formalnosciach

gwarancja bezpieczeństwa transkacji

Opinie

Firma Bankeo zrobiła dla mnie naprawdę dużo dobrego. Pomogli mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, o którym marzyłem.

Paulina

Warszawa

Profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces był łatwy i bezstresowy. Dzięki tej firmie teraz mam swój własny kąt, za co jestem ogromnie wdzięczny. Polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje wsparcia w zdobyciu kredytu mieszkaniowego!

Jarosław

Wrocław

Bankeo to naprawdę pomocna firma, jeśli chodzi o kredyty mieszkaniowe. Dzięki nim udało mi się spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Szybko i sprawnie przeprowadzili cały proces. Gorąco polecam!

Małgorzata

Kraków

Chcesz poznać swoje realne szanse
na zdobycie kredytu?

Niewiarygodnie niskim oprocentowaniem 2% w prestiżowym programie Pierwsze Mieszkanie


Nasi specjaliści pomogą Ci ocenić Twoje perspektywy i poprowadzą Cię krok po kroku w kierunku spełnienia Twoich planów mieszkaniowych. Nie przegap okazji, skontaktuj się z nami już dziś!

banków w ofercie

zadowolonych klientów

pozytywnych decyzji

Pytania i odpowiedzi

Kto jest uprawniony do skorzystania z Bezpiecznego Kredytu 2%?

Kredyt z tej oferty przysługuje osobom do 45. roku życia, które nie posiadały wcześniej mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. Jeśli chodzi o małżeństwa lub rodziców mających co najmniej jedno wspólne dziecko, przynajmniej jedno z nich musi spełniać warunek wiekowy.

Warunki bezpiecznego kredytu 2%

Aktualnie zakładamy, że kredyt będzie dostępny, jeśli spełnione są następujące warunki:

  1. Kredytobiorca musi posiadać odpowiednią zdolność kredytową adekwatną do kwoty kredytu, którą chce otrzymać.
  2. Kredytobiorca i członkowie jego gospodarstwa domowego nie mogą posiadać lub nie posiadali prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, chyba że prawo to dotyczy łącznie nie więcej niż połowy udziału w jednym lokalu lub domu i zostało odziedziczone, przy czym kredytobiorca nie może tam zamieszkiwać.
  3. Kredytobiorcy i osoby wchodzące w skład jego gospodarstwa domowego nie mogą mieć lub nie mogły mieć spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, chyba że prawo to dotyczy łącznie nie więcej niż połowy udziału w jednym lokalu lub domu i zostało odziedziczone, przy czym kredytobiorca nie może tam zamieszkiwać.
  4. Kredytobiorca nie może przekroczyć 45 lat, chyba że w przypadku wspólnego ubiegania się o kredyt przez małżonków lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, wystarczy, że jedno z nich nie przekroczyło 45 lat.
  5. Kredytobiorca i osoby wchodzące w skład jego gospodarstwa domowego nie mogą być stronami umowy dotyczącej innego kredytu, który został udzielony w celu nabycia prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego lub spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.
Jakie jest oprocentowanie kredytu?

Podczas pierwszych 10 lat spłaty kredytu, odsetki dla kredytobiorcy wyniosą 2% z dodatkiem marży, prowizji oraz ewentualnych innych opłat bankowych.

Czy oprocentowanie kredytu jest stałe?

Wsparcie będzie przewidziane dla kredytów o okresowo stałej stopie procentowej. W okresie stosowania dopłat do rat tego kredytu (pierwsze 10 lat spłaty) efektywne oprocentowanie kredytu z perspektywy kredytobiorcy wyniesie 2% + marża banku.

Czy mogę połączyć kredyt z programem mieszkane bez wkładu?

Tak, istnieje opcja udzielenia kredytu z uwzględnieniem wsparcia finansowego także dla tych kredytobiorców, którzy nie posiadają oszczędności na wkład własny.

Jakie są dodatkowe koszty kredytu?

Banki komercyjne będą oferować kredyty mieszkaniowe z możliwością wsparcia finansowego na mocy umowy podpisywanej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. W związku z tym, oprócz korzystniejszego oprocentowania, kredyty te nie będą różnić się od standardowej oferty rynkowej.

Czy są limity ceny za m² mieszkania?

Nie ma ustalonego limitu cenowego za metr kwadratowy mieszkania. Zamiast tego, określono maksymalne kwoty kredytu, które mogą zostać udzielone w ramach programu, i wynoszą:

  • 500 tys. zł dla pojedynczej osoby,
  • 600 tys. zł dla małżonków lub osób w gospodarstwie domowym z co najmniej jednym dzieckiem.
Czy jako współwłaściciel mieszkania mogę wnioskować o kredyt 2%?

Obecnie przyjmujemy, że osoby, które posiadają udziały w mieszkaniu nie przekraczające 50% (które zostały odziedziczone) i nie mieszkają w tym lokalu, mogą zakwalifikować się do programu. Jednakże po przeprowadzeniu dalszych uzgodnień i konsultacji, te przepisy mogą być poddane modyfikacjom.